Profesjonalny trening z optymalną dietą

Profesjonalny trening z optymalną dietą

Odpowiednia dieta jest bardzo ważna, nie tylko po to by zrzucić zbędne kilogramy i utrzymać należytą sylwetkę, ale i aby zachować dobre samopoczucie. Przeglądając dokładniej swój codzienny jadłospis, należy wyeliminować lub ograniczyć do absolutnego minimum produkty takie jak słodycze, słone i tłuste przekąski, a nawet soki i tym bardziej kolorowe napoje, które są niestety pełne chemicznych substancji, konserwantów czy polepszaczy smaku.

Wymienione wcześniej produkty to niestety również źródło pustych kalorii, które spowalniają pracę układu pokarmowego, co w ostateczności sprzyja odkładaniu się tkanki tłuszczowej w różnych partiach ciała. Pozostając przy produktach wartych odstawienia, tyczy się to również alkoholu. Jedynym zalecanym alkoholem jest wino wytrawne, które usprawnia procesy trawienne po obfitym posiłku.

Oczywiście w parze z dietą powinny iść odpowiednie ćwiczenia, aby jak najszybciej uzyskać pożądany efekt i uniknąć efektu jojo. Trening personalny to doskonałe rozwiązanie, gdyż trener osobisty dobierze najodpowiedniejszy do możliwości klienta plan treningowy, a ponadto nauczy wykonywania ćwiczeń, aby przynosiły jak najlepsze wyniki. Chcąc znaleźć polecanego i naprawdę dobrego trenera personalnego na terenie Krakowa wystarczy udać się do placówki FitNOW.pl – szeroka oferta treningów personalnych w Krakowie.

Zresztą przynajmniej kilka siłowni zlokalizowanych po Krakowie oferuje trening personalny na porządnym poziomie, gdzie zarówno sprzęt do ćwiczeń jak i trenerzy są z najwyższej półki i potrafią naprawdę nieźle pomóc. Trzeba tylko uczynić pierwszy krok i pójść w takie miejsce, a zbliżający się nowy roku może tylko umocnić nasze postanowienia.

Dodaj komentarz

Close Menu